Lezárta a nyomozást a rendőrség a tavaly márciusban történt téglási halálos gázolás ügyében
A Hajdú-Bihar Megyei Rendőr-főkapitányság halálos közúti baleset gondatlan okozás vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytatott nyomozást egy 67 éves buszsofőrrel szemben – írja honlapján a rendőrség. A nyomozás adatai szerint a férfi 2018. március 15-én 9 óra körül Tégláson, a Dózsa György utcán közlekedett az általa vezetett busszal, amikor jobbra, a Fényes utca irányába kanyarodott, azonban nem adta meg az elsőbbséget az úttest jobb szélén, egyenesen haladó kerékpárosnak.
A kanyarodás során a busz elütötte a biciklist, aki olyan súlyos sérüléseket szenvedett, hogy a helyszínen életét vesztette.
A nyomozás vizsgálati szakaszában a rendőrök a szükséges eljárási cselekményeket elvégezték és az iratokat átadták az ügyészségnek.
Hozzászólások
Lezárta a nyomozást a rendőrség a tavaly márciusban történt téglási halálos gázolás ügyében — Nincs hozzászólás
HTML tags allowed in your comment: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>